Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd. Kontrola jakości

Czas dostawy jest szybki i bardzo ważny: produkty zawsze wysyłane odpowiadają zamówieniu. Ufam im, bo nigdy się z nimi nie zawiodłem.

—— Nocnik

Otrzymaliśmy twoje towary w ubiegły czwartek i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości twojego produktu.

—— Lionel Lobo

Im Online Czat teraz
QC profilu

Zalety YW do niestandardowej produkcji metalu

Jeśli chodzi o proces produkcji metalu, YW Manufacturing Service zapewnia swoim partnerom szereg kluczowych zalet:

 • Szeroki zakres możliwości wytwarzania metalu
  Dzięki innowacyjnym umiejętnościom inżynieryjnym możemy zapewnić rozwiązania projektowe i produkcyjne, których większość dostawców nie może.
 • Moc w liczbach
  Posiadanie wielu zakładów produkcyjnych wyposaża nas w większą ilość dostępnego sprzętu i zasobów do produkcji. Oznacza to wysoką jakość produkcji dla twojego produktu i mniejsze ogólne zaniepokojenie.
 • Wartość wewnętrzna
  Od prototypu do produkcji, utrzymanie naszych wewnętrznych kompleksowych możliwości oznacza mniejsze ryzyko i więcej oszczędności dla Ciebie. Wszystkie narzędzia są projektowane i produkowane w naszej własnej fabryce.
 • Wysokiej jakości obróbka powierzchni
  Zainwestowaliśmy własną fabrykę anodowania i galwanizacji PVD, która może bardzo szybko wykonywać prace wykończeniowe powierzchni metalowych części. Ponadto mamy wieloletnich partnerów w dziedzinie obróbki powierzchni, takich jak lakierowanie proszkowe, polerowanie, chromowanie, cynkowanie, polerowanie, szczotkowanie itp.
 • Certyfikaty ISO i TS16949
  Nasze zakłady produkcyjne posiadają certyfikat ISO (ISO 9001), a także przeszliśmy certyfikat TS16949 dla przemysłu motoryzacyjnego.
 • Stict System QC
  Posiadamy profesjonalny zespół inżynierów ds. Kontroli jakości i różne zaawansowane urządzenia kontrolne, aby upewnić się, że Twoje produkty mogą być dostarczane bez wad.
Szczegóły kontaktu
Jiangyin Youwei Metal Products Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. kylie

Tel: 86-13771226863

Faks: 86-510-86211770

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)